Nuo padangų būklės labai priklauso automobilio vairuotojo ir keleivių saugumas. Kieto mišinio žieminės padangos sukibimo su kelio techninės savybės tinkamiausiai atsiskleidžia kai kelio danga atvėsta iki žemesnes nei 4 laipsnių temperatūros. Jos gerai sukimba tiek su šlapia, tiek su ką tik apsnigta kelio danga. Minkšto mišinio padangas rekomenduojamos tiems, kurie dažniau važinėja tankiai apsnigtais, retai valomais, apledėjusiais užmiesčio keliais. Tokios padangos gerai sukimba, kai kelio danga yra įšalusi iki -10 laipsnių.

Vertėtų prisiminti, kad šiltuoju metų laiku eksploatuojamos žieminės padangos dyla daug greičiau. Jos prasčiau sukimba su kelio danga, ilgainiui, guma suakmenėja ir žiemos metu jos tampa nebesaugios ir nepritaikytos žiemos keliams. Žiemines padangas derėtų pasikeisti iki lapkričio 10 dienos, o dygliuotas žiemines padangas draudžiama eksploatuoti nuo balandžio 10 dienos. Kad visi klientai spėtų laiku pasikeisti padangas, lapkričio ir balandžio mėnesiais „Tornada servisas“ dirba ir savaitgaliais. 

 

Automobilio pakaba – tai viena svarbiausių automobilio sudedamųjų dalių. Tvarkinga pakaba užtikrina automobilio stabilumą kelyje. Važiuoklės mazgus pravartu pasitikrinti kas pusmetį. Po žiemos speigų atsivėrusios pavasarinės duobės kelyje – tai, tarsi minų laukas jūsų automobiliui. Tokiomis sąlygomis automobilio važiuoklės elementai dėvisi daug greičiau, o kartais ir sukelia rimtesnių problemų. Šaltuoju sezonu kelio dangos temperatūra nukrenta žemiau nulio ribos.

Geros žieminės padangos ir tvarkinga važiuoklė neleis jūsų automobiliui „plaukioti“ po kelią.  Tornada servise atliekame visų automobilių markių važiuoklės remontą. Po važiuoklės patikros, netvarkingos dalys keičiamos naujomis arba geresnės būkles dėvėtomis dalimis, restauruojamos. Galimus remonto sprendimus aptariame individualiai su klientu.

Viena iš dažniausiai remontuojamų automobilio vietų – išmetimo sistema. Didelė temperatūrų kaita, susidariusi drėgmė duslintuvo viduje, žiemos druskos – neigiamai veikia metalines išmetimo sistemos dalis. Išmetimo sistemoje atsiranda nesandarumai, rūdžių paveiktos ertmės, kurios sukelia padidėjusį automobilio triukšmingumą, juntamas išmetamųjų dujų kvapas automobilio salone. 

Tornada serviso meistrai tinkamai pasirūpins jūsų automobilio išmetimo sistema. Darbus atliekame greitai ir kokybiškai.

Liaudiškai labiau žinomas kaip pagrindinis variklio diržas. Diržo keitimo intervalus nurodo gamintojas techninėse charakteristikose. Dažniausiai diržas keičiamas kas 100 000 km. Nusipirkus naudotą automobilį rekomenduojama pasikeiti pagrindinį diržą ir jo sukamus elementus (diržo įtempėjas, atraminiai guoliai, vandens pompa). 

Siūlome aklai nepasitikėti automobilio serviso knygoje esamais įrašais. Dažnas naudotų automobilių pardavėjas pakoreguoja automobilio ridos duomenis, taip siekdamas automobilį padaryti patrauklesniu pirkėjui. Nusipirkus automobilį diržo būklę visada galite patikrinti „Tornada servise“.  

Automobilio variklio remontas – daugiausia žinių ir praktikos įgūdžių reikalaujantis darbas. Variklis susideda iš keliasdešimt elementų ir smulkių detalių, kurios parduotuvėse kainuoja nepigiai.  Nenuostabu, kad šis remontas bene labiausiai paplonina klientų piniginę, todėl dažnai klientai pasirenka alternatyvą – kito variklio keitimą.   

Tačiau, tai negarantuoja, kad kitas variklis bus geresnės kokybės nei jūsų esamas. Todėl mūsų servise visada aptariame su klientu galimus remonto variantus, įvertiname kito variklio kokybę. Norint, kad variklis tarnautų kuo ilgiau, nuolatos tikrinkite alyvos ir aušinimo skysčio lygį, laiku keiskite alyvą ir filtrus.

Kad ir kaip rūpintumėtės savo automobilio technine būkle, automobilį periodiškai reikės patikrinti techninės apžiūros stotyse. Kai kuriems šis procesas yra pakankamai varginantis ir atimantis per daug laiko. 

Tornada servisas – ne tik paruoš automobilį techninei apžiūrai, bet ir pageidaujant nuveš jį į techninės apžiūros stotį, ir atliks techninę apžiūrą. Taip taupome jūsų brangų laiką.

Kainoraštis

Čia pateikiamos tik kai kurių remontų kainos.

 

Paslaugos  Lengvajam automobiliui  Mikroautobusui, visureigiui
Skardinių ratlankių montavimas ir balansavimas R13 – R16 3€ 4€
Lietų ratlankių montavimas ir balansavimas R13 – R16 3,5€ 4,5€
Lietų ratlankių montavimas R17 – R19 4,5€ 4,5€
Važiuoklės patikra 5€ 5€
Suvirinimo darbai 1 val. 15€ 15€
Nestandartiniams darbams taikomas valandinis tarifas €/1 val. 10€ 10€